نهایت علم elmend

شرکت اداره کننده بندر ایلات نیمی از کارمندانش را اخراج می کند

شرکت اداره کننده بندر ایلات نیمی از کارمندانش را اخراج می کند

به گزارش نهایت علم، شرکت اسرائیلی اداره کننده بندر ایلات می خواهد نیمی از کارمندانش را به علت کاهش شدید فعالیت این بندر در سایه تهدید حملات ارتش یمن اخراج کند.


به گزارش نهایت علم به نقل از ایسنا، فعالیت بندر ایلات در اراضی اشغالی به علت حملات ارتش یمن ضد کشتی های در رابطه با رژیم صهیونیستی در دریای سرخ و عرب و حمله به پایگاه هایی در شهر ایلات کاهش شدیدی داشته است.
کمیته اقتصادی کنست(پارلمان رژیم صهیونیستی) شرکت اداره کننده بندر ایلات را تهدید کرده که مالکیت بندر جنوبی را در سایه تهدیدات برای اخراج کارکنان بندر از این شرکت می گیرد.
به نقل از روسیا الیوم، دافید بیتان، رئیس این کمیته اظهار داشت: اگر مدیریت بندر با کارکنان در رابطه با اخراج آنها مذاکره نکند باید تمام اموال و کمک هایی که این شرکت طی جنگ دریافت کرده است، پس بدهد.
این کمیته تاکید کرد گزینه تمدید رتبه این شرکت نباید بررسی شود.
شرکت مذکور می خواهد ۶۰ کارمند از مجموع ۱۲۰ کارمند خویش را اخراج کند.
عوفر کاسیو، عضو کنست اظهار داشت: شرکت مذکور از وضعیت جنگ برای اخراج کارمندان با هدف دستیابی به سود بالاتر استفاده می نماید.
یاسمین فریدمن، عضو کنست هم اظهار داشت: شهر ایلات در حال سوختن است. این شهر میزبان تعداد بسیار زیادی از شهرک نشینانی است که از غلاف غزه کوچ کرده اند. شهرداری هیچ گونه کمکی دریافت نکرده است و این شهرک نشینان مشاغل خویش را از دست داده اند و الان می خواهند باردیگر به آنها ضرر برسانند. چه کسی می خواهد این کار را بکند؟ شرکت هایی که میلیونها به دست می آورند. مسؤولیت این شرکت ها چیست؟
موشه بیسال، عضو دیگر کنست هم اظهار داشت: کابینه باید مسؤولیت این شرایط را برعهده بگیرد نه تجار خصوصی.
ارتش یمن در دوره اخیر در پشتیبانی از مردم غزه بارها شهر ایلات را هدف قرار داده است و تاکید دارد تنها در صورت توقف جنگ غزه حملاتش را متوقف می کند. این شهر همینطور در معرض حملاتی از جانب مقاومت عراق قرار گرفته است.
منبع:

1403/01/14
09:36:42
5.0 از 5
101
تگهای خبر: دانش , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
نهایت علم