نهایت علم elmend
توسط یك استارت آپ در كارخانه نوآوری؛

رویداد راهكارهای منابع انسانی

رویداد راهكارهای منابع انسانی

به گزارش نهایت علم رویداد راهکارهای منابع انسانی Humanagement با هدف کمک به سازمانها در حوزه استعدادیابی و معرفی راهکارهای جذب و استخدام توسط استارت اپی در کارخانه نوآوری های وی برگزار می گردد.به گزارش نهایت علم به نقل از مهر، هم اکنون یکی از راهکارهای تأمین منابع انسانی بر مبنای خود اظهاری کاری کارجو صورت می گیرد و ارزیابی رزومه کاری فرد صورت نمی گیرد که این مورد زمان و هزینه زیادی را برای کارفرما به همراه دارد و سبب می شود که فرد کارجو هم موقعیت شغلی مناسبی را پیدا نکند.
روش های کاریابی فعلی دارای نقصها زیادی است و باید بتوانیم از راهکارهای مناسب و فناوری نوین برای کمک به کارجو و کارفرما استفاده نمود.
در حال حاضر پلتفرمی با استفاده از تکنولوژی و فناوری های نوین تهیه شده که در رویداد راهکارهای مدیریت منابع انسانی در ۲۱ تیر ماه سالجاری از آن رونمایی خواهد شد.
این پلت فرم جدید در کمک به افراد کارجو و کارفرما بسیار حائز اهمیت می باشد و در جلوگیری از اتلاف وقت، انرژی و هزینه ها بسیار موثر واقع خواهد شد.
افراد کارجو می توانند از راه پلتفرم ایران اچ آر رزومه خویش را بسازند و در پلت فرم قرار دهند همینطور افراد کارفرما هم می تواند رزومه آنها را از راه این پلت فرم بررسی و مورد ارزیابی قرار دهند و بعد از احراز صلاحیت افراد کارجو آنها را به کار گیری کنند.
در حال حاضر بیشتر از ۴۵۰ هزار کارجو از بنیاد ملی نخبگان و مجموعه مسابقات فناور و... در این پلت فرم عضو هستند که همه کارجویان به صورت آزاد هم می توانند بعداز رونمایی از امکانات این پلت فرم در ۲۱ تیرماه، بهره مند شوند، همینطور امکان استفاده سازمان ها و وزارت خانه ها، بخش دولتی و خصوصی و... جهت شناسایی نیروی انسانی مناسب از این پلت فرم وجود دارد.
رویداد راهکارهای منابع انسانی در روز ۲۱ تیر و به صورت آنلاین برای علاقمندان نمایش داده می شود.


منبع:

1400/04/19
18:39:37
5.0 از 5
482
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
نهایت علم