نهایت علم elmend
با برگزاری رویدادهای فناورانه ؛

بیشتر از هزار و ۹۰۰ نیاز فناورانه از جانب صنایع عرضه شد

بیشتر از هزار و ۹۰۰ نیاز فناورانه از جانب صنایع عرضه شد

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به اینکه ۱۹۹۰ نیاز از طرف صنایع در رویدادهای نیازهای فناورانه ارائه شده است، بیان کرد: تا حالا ۴۵ قرارداد بین صنایع و دانش بنیانها منعقد شده است.به گزارش نهایت علم به نقل از مهر، مرضیه شاوردی امروز در رویداد تبادل فناوری در حوزه حمل و نقل نوین که به صورت آنلاین در محل صندوق نواوری و شکوفایی برگزار شد، اظهار داشت: تابحال رویدادهای عرضه نیازهای فناورانه ای در حوزه های مختلف برگزار شده که منجر به قراردادهای فناورانه بین شرکتها و صنایع شده است.
وی ضمن اشاره به این حوزه ها اظهار داشت: صنعت گاز، کاشی و سرامیک، صنایع غذایی، فولاد، تستا، فرودگاهی، تعمیر و نگهداری هواپیما، فضایی، نفت، خودرو، مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر، رباتیک و هوش مصنوعی، آتش نشانی و خدمات ایمنی، مدیریت هوشمند پسماند همچون صنایعی بودند که رویدادهای فناورانه حول این مباحث برگزار شده است.
مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به اینکه ۱۴ رویداد فناورانه در سال ۹۸ و ۱۱ رویداد فناورانه در سال ۹۹ برگزار شده اند، اظهار داشت: تابحال قراردادهایی برای اجرای پروژه ها به انعقاد رسیده به صورت کلی ۴۵ قرار داد با حجم ۶۰۰ میلیارد تومان حجم این قراردادها بوده است.
وی افزود: طی این رویدادها از جانب صنایع مختلف هزار و ۹۹۰ نیاز فناورانه عرضه و ۳ هزار و ۱۸۹ جلسه مذاکره برگزار گردید.
وی ضمن اشاره به برگزاری رویداد امروز اظهار داشت: در رویداد امروز ۲۲ نیاز فناورانه از جانب صنایع در رابطه با حمل و نقل عرضه شده و از طرفی ۸۰۰ شرکت فناوری در این عرصه شناسایی شدند و ۹۸ شرکت برای حضور در این رویداد آمادگی خویش را اعلام نمودند.
به گزارش نهایت علم به نقل از مهر، در این رویداد ۱۲ قرارداد پژوهشی بین شرکتها و استارت آپهای دانش بنیان با شرکت متروی تهران منعقد شد. این قراردادهای پژوهشی در جهت طراحی و تولید سیستم های ترمزریال ترمومتر روغن و سیم پیچ با تکنولوژی های نوین، تولید درایو، باتری نیکل کادمیوم و انجام مطالعات پژوهشی و امکان سنجی های دیگر در زمینه مترو بوده است.

1400/05/11
12:11:07
5.0 از 5
1011
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
نهایت علم