نهایت علم elmend

تلاش انگلیس برای از بین بردن موانع تجارت دیجیتال

تلاش انگلیس برای از بین بردن موانع تجارت دیجیتال

انگلیس که دیگر همچون کشورهای عضو اتحادیه اروپا محسوب نمی گردد برای از بین بردن موانع تجارت دیجیتال شرکتهای خود در تلاش است.به گزارش نهایت علم به نقل از رویترز، انگلیس امیدوار است با از بین بردن چالش هایی که در مقابل شرکتهای این کشور برای توسعه تجارت دیجیتال وجود دارد به صاحبان کسب و کارهای فناورانه کمک نماید تا خدمات خویش را صادر کنند.
آن ماری ترولیان، وزیر بازرگانی انگلیس که تازه به این سمت منصوب شده، تصریح کرده همه ما به تجارت دیجیتال وابسته هستیم، با این وجود صاحبان کسب و کارهای مختلف در انگلیس برای پیشبرد تجارت مذکور در کشورهای دیگر که نگاهی حمایتی در داخل دارند با موانعی مواجهند.
وی که در نشست مجازی هفته فناوری لندن شرکت کرده بود، اضافه کرد: من می خواهم انگلیس بر این موانع غلبه کند و فرصت های جدید و هیجان انگیزی برای صاحبان مشاغل و مشتریان خلق کند تا ما شاهد بهبود بهره وری، مشاغل و رشد باشیم.
وزیر بازرگانی انگلیس همینطور از تلاشهای خود برای شکل دادن به سیاست دیجیتال بین المللی اطلاع داد و اظهار داشت: این سیاست مبتنی بر همکاری بر اساس عقد قراردادهای تجارت آزاد خواهد بود. افزایش پشتیبانی از حقوق مصرف کنندگان، دفاع از مالکیت معنوی و توسعه سیستم های تجارت دیجیتالی مانند قرارداد الکترونیکی هم همچون برنامه هایی است که ترولیان عرضه داد.
کسب و کارهای دیجیتال در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۵۰.۶ میلیارد پوند به اقتصاد انگلستان کمک کرده و ۴.۶ درصد از نیروی کار ملی این کشور را به کار گرفته است.


منبع:

1400/06/30
07:52:59
5.0 از 5
912
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دوستان سایت نهایت علم
نهایت علم