نهایت علم elmend
با ارائه اثرات مثبت از اینستاگرام؛

فیسبوک برای فریب سنای آمریکا تلاش می کند

فیسبوک برای فریب سنای آمریکا تلاش می کند

به گزارش نهایت علم فیسبوک که به دلیل افشای اثرات منفی شبکه های اجتماعی وابسته به خود مانند اینستاگرام تحت فشارهای شدید می باشد، می خواهد سنای آمریکا را با عرضه نتایج تحقیقات علمی مثبت به نفع خود فریب دهد.به گزارش نهایت علم به نقل از رویترز، در هفته های اخیر مشخص شده که تحقیقات داخلی خود فیسبوک هم ثابت می کند استفاده از اینستاگرام اثرات روحی و روانی منفی بر جوانان دارد. مقرر است در این حوزه یک جلسه استماع داخلی در سنای آمریکا برگزار گردد و فیسبوک برای خنثی کردن جو منفی بر ضد خود می خواهد در این نشست نتایج تحقیقاتی را منتشر کند که حاکی از تأثیرات مثبت اینستاگرام است.
آنتی گونه دیوس رئیس واحد امنیت فیسبوک در این نشست جزئیات تلاشهای فیسبوک برای حفاظت از کودکان و نوجوانان را در فضای آنلاین بیان کرده و به نکاتی مانند ایجاد حساب خصوصی پیش فرض برای افراد زیر ۱۶ سال در زمان پیوستن به اینستاگرام اشاره می کند.
کارشناسان مستقل می گویند اقدامات فیسبوک در این حوزه به هیچ وجه کافی و دلسوزانه نیست و این شرکت در هفته های گذشته به شدت مورد انتقاد بوده است. طبق گزارش نشریه وال استریت ژورنال اینستاگرام خود از اثرات منفی این شبکه اجتماعی بر سلامت روانی کاربران جوان آگاه بوده است.
مارشا بلاک برن عضو جمهوری خواه سنا در این مورد گفته است: فیسبوک می داند که خدماتش فعالانه به جوانان صدمه می زند و خود فیسبوک مجموعه ای از بررسی های عمیق را در مورد استفاده جوانان از اینستاگرام انجام داده است.

1400/07/09
11:36:49
5.0 از 5
874
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
دوستان سایت نهایت علم
نهایت علم