نهایت علم elmend
با تقدیر از ۳ استاد فرهیخته

ششمین آیین یلدا دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام شد

ششمین آیین یلدا دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام شد

نهایت علم: ششمین آیین یلدا دانشگاه علوم پزشکی تهران به همت دانشجویان عضو کانون ادبی هنری سها سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه در تالار ابن سینا دانشکده پزشکی اجرا شد.به گزارش نهایت علم به نقل از ایسنا، این جشن دانشجویی که با استقبال پرشور حدود ۳۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران روبه رو شده بود، با هدف پاسداشت این آیین کهن، ایجاد نشاط در فضای دانشگاه، بهبود پیوند میان دانشجویان در جهت ایجاد هم دانشگاهیان دارای هویت منسجم جمعی و همین طور تجربه عملی اجرای یک کار گروهی انجام شد.

از جمله تصمیمات هیات اجرائی امسال آیین یلدا، اهدای «تندیس یلدایی» به سه تن از فرهیختگان دانشگاهی بود که در خلال این برنامه انجام گرفت. سه فرهیخته امسال این برنامه، دکتر احمدرضا دهپور، استاد ممتاز فارماکولوژی، دکتر حسین بهاروند، استاد ممتاز زیست شناسی و دکتر غلامرضا حسن زاده، استاد تمام علوم تشریحی بودند. هدف از این کار غنا بخشیدن هرچه بیشتر به برنامه و الگوسازی موثرتر برای نسل جوان و مواجهه نزدیک تر آنها با دانشمندان کشورمان عنوان شده بود.

دکتر غلامرضا حسن زاده در این مراسم، مسیر شکست ایران و ایرانیان را محول شدن کارهای بزرگ به افراد کوچک و محول شدن کارهای کوچک به افراد بزرگ دانست و تاکید کرد: خوشبختانه در جهاد دانشگاهی افراد در جای درست قرار می گیرند و ریاست جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، همیشه در جایی درست و متناسب خودشان قرار گرفته است.

همچنین دکتر محمدحسین صادقیان، معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر فاطمه خوش نوا فومنی، مدیرکل هنری و فوق برنامه دانشگاه، دکتر حسین یاری، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، علیرضا سمیعی، مسئول کانون های دانشگاه همچون مسئولین حاضر در این برنامه دانشجویی بودند.

این برنامه همچون اولین برنامه هایی است که پس از همه گیری کووید ۱۹ بصورت حضوری برگزار شد و باتوجه به تقارن ۳۰ آذر با ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) یک هفته زودتر برنامه ریزی شده بود.
منبع:

1400/09/26
20:19:08
5.0 از 5
410
تگهای خبر: دانش , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
دوستان سایت نهایت علم
نهایت علم