نهایت علم elmend

لینکدین از بهتان دریافت هزینه تبلیغاتی اضافی تبرئه شد

لینکدین از بهتان دریافت هزینه تبلیغاتی اضافی تبرئه شد

نهایت علم: قاضی دادگاهی در آمریکا شکایتی از مایکروسافت را در مورد دریافت هزینه تبلیغاتی اضافی از آگهی دهندگان در لینکدین رد کرده است.به گزارش نهایت علم به نقل از رویترز، برمبنای شکایت مطرح شده، مایکروسافت مالک لینکدین، تعداد افرادی که تبلیغات ویدئویی نمایش داده شده در این شبکه اجتماعی را تماشا می کنند بیش از اندازه واقعی اعلام نموده بود تا بتواند بابت صدها هزار آگهی ویدئویی مبالغ بیشتری دریافت کند.
بر اساس حکمی که توسط سوزان ون کولن صادر شده، بااینکه برخی اطلاعاتی که لینکدین دراین زمینه منتشر نموده، گمراه کننده بوده اند، اما شاکیان نتوانسته اند اسناد قانع کننده حقوقی عرضه کنند که نشان دهد برمبنای قوانین موجود لینکدین دست به تخلف و فریب آگهی دهندگان زده است.
قاضی این پرونده همین طور معتقد می باشد لینکدین هیچ وظیفه ای برای ارائه «سنجه های دقیق از تبلیغات» نداشته و با استناد به همین مورد مسئولیتی در قبال بررسی تقلب در ارائه آمار از تعداد کلیک ها یا کارهای غیرقانونی اشخاص ثالث که می تواند بر هزینه تبلیغات تأثیر بگذارد، ندارد.
تبلیغ کنندگان، لینکدین را متهم کرده اند که با شمارش «بازدیدهای» تبلیغات ویدئویی که بوسیله برنامه های ثالث در رابطه با لینکدین صورت می گیرد، فریب کاری کرده است. این بهتان از طرف مایکروسافت و دادگاه رد شده است.


منبع:

1400/10/09
17:45:57
5.0 از 5
557
تگهای خبر: آمریكا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
نهایت علم