نهایت علم elmend

اعطای جایزه اهوازی به پژوهشگران برتر در آذرماه

اعطای جایزه اهوازی به پژوهشگران برتر در آذرماه

نهایت علم: بمنظور تبادل اطلاعات و یافته های علمی و تخصصی در امتداد بهبود سلامت افراد جامعه، یازدهمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی به عنوان یک رویداد ملی اواخر پاییز امسال انجام می شود.


به گزارش نهایت علم به نقل از ایسنا در حاشیه یازدهمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی که در ایام ۲۳ تا ۲۵ آذرماه سال جاری در مرکز همایش های رازی در تهران برگزار می شود، نهمین دوره جایزه مغز و شناخت اهوازی (ویژه پژوهشگران جوان) و جوایز ویژه انجمن علوم اعصاب ایران نیز به برگزیدگان اعطا خواهد شد.
جایزه مغز و شناخت اهوازی، معتبرترین جایزه علوم اعصاب و شناختی در کشور است که از جانب انجمن علوم اعصاب ایران و ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، هر ساله به دانشگران و پژوهشگران برتر جوان کشور تعلق می گیرد.
این جایزه که به یاد "علی ابن عباس مسعودی" پزشک بزرگ ایرانی قرن چهارم هجری به نام جایزه "اهوازی" نامگذاری شده به پژوهشگران جوان کمتر از ۳۵ سال حوزه های علوم اعصاب اعطا خواهد شد.
یازدهمین کنگره علوم اعصاب پایه و بالینی نیز با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی با هدف فراهم آوردن فرصتی برای شناخت بیشتر در حوزه علوم اعصاب و کوشش برای تبادل نظر و اطلاعات میان پژوهشگران، اساتید، دانشمندان علوم اعصاب، متخصصان علوم پایه و بالینی، دانشجویان و پژوهشگران علوم اعصاب جهت تسهیل انتقال دانش بین آنها برگزار می شود.
این کنگره با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی به همت انجمن علوم اعصاب ایران، دانشگاه علوم پزشکی ایران و همکاری دانشگاه تهران و تعدادی از مراکز علمی و تخصصی برگزار می گردد و در ضمن آن اساتید، پژوهشگران، دانشمندان، متخصصان، پژوهشگران، پیشگامان و دانشجویان علوم اعصاب گردهم خواهند آمد تا درباره ی پژوهش های خود و ایده های نوین به بحث بنشینند و آخرین یافته های خودرا در امتداد بهبود سلامت به اشتراک گذارند.
منبع:

1401/07/21
13:30:15
5.0 از 5
274
تگهای خبر: پژوهشگر , تخصصی , توسعه , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دوستان سایت نهایت علم
نهایت علم