نهایت علم elmend

تسهیل دسترسی نابینایان به سایت های مختلف با نرم افزار بومی

تسهیل دسترسی نابینایان به سایت های مختلف با نرم افزار بومی

نهایت علم: یکی از شرکت های دانش بنیان محصولی برای دسترسی نابینایان به صفحات وب را به بازار معرفی کرده است.


به گزارش نهایت علم به نقل از ایسنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، یکی از شرکت های دانش بنیان توانسته سه محصول "دستیار اینترنتی و وب بروزر مخصوص نابینایان"، "پلتفرم ابری مدیریت وایفای عمومی" و "دیجیتال ساینیج ابری" را توسعه دهد.
سرویس دستیار اینترنتی و وب بروز ویژه نابینایان محصولی است که پروسه دسترسی به صفحات سایت های مختلف را برای نابینایان ساده تر کرده و امکان خوانش متن آن صفحه را برای آنها فراهم می آورد.
پلت فرم ابری مدیریت محصولی دانش بنیانی است که راهکاری ابری و ابزاری مقرون به صرفه جهت مدیریت یکپارچه نمایشگرها شمرده می شود و به سازمان ها و کسب وکارها اجازه می دهد تا به آسانی محتوای مورد نظر خودرا روی هر تعداد نمایشگر و با هر فاصله مکانی نمایش داده و در کوتاهترین زمان بروزرسانی کنند.
نمایش محتوا روی نمایشگرها برای اهداف متنوعی استفاده می شود که همچون آن می توان به اطلاع رسانی به مراجعین و کارمندان، نمایش تبلیغات، تعامل بهتر، بهبود تجربه کاربری، برندسازی و... اشاره نمود.
در نرم افزار دیجیتال ساینیج ابری شرایطی فراهم شده تا با فعال ساختن انواع ویجت های متنوع(نزدیک به 50) و استفاده از داده ها و خدمات جانبی به آسانی رسانه ای پویا و اثر بخش را بر روی نمایشگرها راه اندازی نمود. ارائه بستری مناسب جهت ارائه محتوای تبلیغاتی و سازمانی بصورت یکپارچه و هوشمند با قابلیت برنامه ریزی و کنترل ازراه دور از قابلیت های مهم رایبرد است.
از با اهمیت ترین مشتریان این سیستم می توان به فروشگاه های زنجیره ای، هلدینگ ها، بانک ها، بیمارستان ها و دانشگاه ها اشاره نمود.
محصول دستیار اینترنتی هم اکنون به شرکت های مختلف ارائه شده است.
منبع:

1401/08/02
21:18:36
5.0 از 5
213
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
نهایت علم