نهایت علم elmend
علی بهادری جهرمی :

شبکه ملی اطلاعات تقویت می شود

شبکه ملی اطلاعات تقویت می شود

به گزارش نهایت علم، سخنگوی دولت اظهار داشت: زمین جنگ در فضای مجازی زمین بازی دشمن است ما اهتمام داریم شبکه ملی اطلاعات را تقویت نماییم و به همین دلیل 6 هزار میلیارد تومان به تقویت شبکه ملی اطلاعات بودجه اختصاص داده شد.به گزارش نهایت علم به نقل از نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، دکتر علی بهادری جهرمی دبیر و سخنگوی هیأت دولت جمهوری اسلامی ایران در دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد در دیدار با نخبگان و اساتید حوزه و دانشگاه های مشهد اظهار داشت: سالهای سال است که دشمن تلاش می کند تا استقلال کشور را زیر سوال ببرد، با برداشتی که شیوه حکمرانی در ده سال قبل داشتیم متأسفانه نگاه این بود که مشکلات از گفتگو با پشت میز نشسته های آن ور آبی حل کرد، آمار و ارقام این را نشان میدهد که این نگاه مکمل تحریم شد.
وی افزود: با توجه به این که در این ده سال تمام توجه ها و تمرکزها به اقتصاد بود، نتیجه اش باید رشد اقتصادی می بود که اینطور نشد، یعنی کشور در موضوع اقتصادی درجا زد.
سخنگوی دولت عامل تورم را افزایش نقدینگی در دولت های قبلی دانسته و اظهار داشت: کشور به سمت افزایش نقدینگی و تورم رفت تا جایی که اقتصادی مریض به دولت سیزدهم تحویل داده شد. این دولت تمام تلاش خودرا کرده و می کند تا بتواند تورم و موتور خلق پول را کنترل کند که تا حدودی هم موفق بود.
دبیر هیأت دولت در این جلسه درباب اقدامات و پیشرفت های دولت مواردی همچون پنج برابر شدن مبادلات تجاری با کشورهای همسایه و دوبرابر شدن مودیان مالیاتی نسبت به یک سال قبل اشاره کرده و اضافه کرد: بعد از این پیشرفت ها در عرصه های مختلف دشمن لحظه به لحظه احساس خطر کرد، به فرموده مقام معظم رهبری دلیل این تهاجم اخیر سیر پیشرفت ایران بود. بنا بر این در روزهای اغتشاشات به شکلی جنگ رسانه ای راه انداخت و تمام قوای خودرا به ویژه قوای رسانه ای را پای کار آورد تا ایران را از پای درآورد.
بهادری جهرمی افزود: بدین سبب که زمین جنگ در فضای مجازی زمین بازی دشمن است ما اهتمام داریم شبکه ملی اطلاعات را تقویت نماییم و به همین دلیل ۶ هزار میلیارد تومان به تقویت شبکه ملی اطلاعات بودجه اختصاص داده شده است.

1401/08/26
12:04:59
5.0 از 5
208
تگهای خبر: دانش , فرم , فضا , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
نهایت علم