نهایت علم elmend

حفر نخستین تونل شركت بورینگ به پایان رسید

حفر نخستین تونل شركت بورینگ به پایان رسید

نهایت علم: حفر نخستین تونل شركت ˮبورینگˮ متعلق به ˮایلان ماسكˮ كارآفرین ثروتمند آمریكایی در لاس وگاس به پایان رسیده است و باید به زودی منتظر راه اندازی نخستین خط حمل و نقل سریع السیر زیرزمینی این شركت باشیم.


به گزارش نهایت علم به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شركت "بورینگ"(Boring) حفاری اولین تونل از دو تونل برنامه ریزی شده برای سامانه حمل و نقل زیرزمینی مركز گردهمایی لاس وگاس را به انتها رسانده است.
مركز گردهمایی لاس وگاس و آژانس بازدید كنندگان(LVCVA) كه یك سازمان بازاریابی دولتی است، چندی قبل به شركت "بورینگ" سفارش داد تا یك سامانه حمل و نقل بسازد كه می تواند حدود 52.5 میلیون دلار هزینه در بر داشته باشد.
حالا "بورینگ" در حساب توییتر خود این اتفاق را یك "پیشرفت" نامید و تصویری از ماشین آلات حفاری خودرا كه به آخرین دیوار رسیده اند و در بین یك دیوار، شكاف به وجود آورده اند، منتشر نموده است.
كاركنان شركت "بورینگ" سه ماه مشغول حفر این تونل تقریباً یك مایلی در عمق 12 متر در زیر زمین بوده اند.
"LVCVA" می گوید این پروژه از ژانویه 2021 شروع به كار خواهدنمود. چه كسی می داند، این سامانه حتی ممكنست تا زمان آغاز نمایشگاه "CES 2021" آماده شود.
وسایل نقلیه برقی كه وظیفه حمل و نقل افراد را بوسیله این تونل ها دارند، قادر خواهند بود تا در هر ساعت 4400 نفر را جابجا كنند. این سامانه می تواند یك مسیر را كه درنوردیدن آن با پای پیاده 15 دقیقه طول می كشد، به یك دقیقه كوتاه كند.
در صورتیكه این تونل خاص برای "LVCC" تاسیس می شود، شركت "بورینگ" همین طور می خواهد یك سامانه حمل و نقل دیگر ایجاد كند كه حاشیه و سایر قسمت های لاس وگاس را در بر بگیرد.1398/11/27
15:04:34
5.0 از 5
3916
تگهای خبر: آمریكا , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
نهایت علم