نهایت علم elmend
در ایالت كارولینای شمالی انجام خواهد شد

برگزاری ترم تابستانی دانشگاه ها به صورت آنلاین

برگزاری ترم تابستانی دانشگاه ها به صورت آنلاین

نهایت علم: مسئولان سیستم دانشگاهی كارولینای شمالی اعلام نمودند كه به سبب شیوع ˮكروناویروسˮ كلاس های ترم تابستان تمام دانشگاه های این سیستم به صورت آنلاین یا غیرحضوری انجام خواهد شد.


به گزارش نهایت علم به نقل از ایسنا و به نقل از نیوزآبزرور، "دانشگاه كارولینای شمالی" یك سامانه دانشگاهی دولتی متشكل از ۱۶ دانشگاه واقع در كارولینای شمالی است.
مسئولان این سامانه دانشگاهی اعلام نمودند كه باتوجه به ادامه روند شیوع ویروس كرونا ویروس در آمریكا، تمامی كلاس های ترم تابستان ازراه دور و یا به صورت آنلاین برگزار خواهند شد.
این تصمیم برای دوره های ترم تابستان ۱ و ۲ این دانشگاه ها اتخاذ خواهد شد.
همین طور "دانشگاه كارولینای شمالی" برای كمك به پیشرفت دانشجویان در دریافت مدركشان، به آنها اجازه می دهد كه بدون تاییدیه رئیس دانشگاه در دوره های تابستان ۱ و ۲ واحدهای درسی خودرا دریافت نمایند.
معاونت این دانشگاه اعلام نمود كه برگزاری دوره های تابستانی دانشگاه به صورت آنلاین، به اساتید كمك خواهدنمود كه استراتژی های موثری را برای یادگیری ازراه دور دانشجویان به كار گیرند و تاثیرات آموزشی دوره ها را به حداكثر برسانند.
مقامات این دانشگاه در نظر دارند باتوجه به لغو برنامه های تحصیلی در خارج از كشور و تغییر در برنامه دانشجویان، دوره های اضافه تری را برگزار كنند و اعلام نمودند كه باتوجه به اوضاع پیش آمده، به دانشجویان كمك خواهند كرد كه مدرك تحصیلی خودرا دریافت نمایند.
بدین سان تمام كلاس های دانشگاه كارولینای شمالی از ماه مه تا انتهای ژوئیه سال جاری به صورت آنلاین و ازراه دور برگزار می شود.
تمامی دانشگاه های این ایالت از نیم سال بهار دوره های خودرا به صورت آنلاین برگزار می كنند تا از شیوع ویروس كرونا ویروس میان پرسنل دانشگاه و دانشجویان جلوگیری نمایند.
منبع:

1399/01/17
16:14:54
5.0 از 5
2826
تگهای خبر: آمریكا , آنلاین , دانش , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دوستان سایت نهایت علم
نهایت علم