نهایت علم elmend

فعالیت بیش از 120 مركز نوآوری در كشور

فعالیت بیش از 120 مركز نوآوری در كشور

نهایت علم: هم اكنون بیش از 120 مركز نوآور در زیست بوم فناوری و نوآوری كشور فعال می باشند تا شاهد شكوفایی و رونق بیشتر كارهای این حوزه در سال جهش تولید باشیم.به گزارش نهایت علم به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مراكز نوآوری با پشتیبانی از استارت اپ ها و ایده های نوآوری رسیدن آنها به محصول را سرعت می دهند. هم اكنون بیش از ۱۲۰ مركز نوآوری در زیست بوم فناوری و نوآوری كشور فعال می باشند تا شاهد شكوفایی و رونق بیشتر كارهای این حوزه در سال «جهش تولید» باشیم.
بازیگران گوناگونی در این زیست بوم نقش آفرین هستند كه مراكز نوآوری یكی از آنها هستند. جوانان نوآور، خلاق و پرانرژی در این مراكز حضوری پررنگ دارند. آنها دغدغه مند با ایده های خود در این مراكز فعالیت می نمایند و كشور را در راه شكوفایی و رونق تولید قرار داده اند.
این مراكز مانند بازوهای كمكی جوانان ایده پرداز و استارت اپ ها را حمایت می كنند. در این مراكز روی ایده ها سرمایه گذاری می شود و بستر برای كارآفرینی برقرار است.
اكنون نزدیك به ۱۲۰ مركز نوآوری در كشور فعال می باشند. مراكزی كه با فعالیت خود موجب رشد استارت اپ ها و رونق كسب و كار آنها می شوند.
شكل گیری زیست بوم فناوری و نوآوری با سرعت در حال انجام می باشد و این اقدام با پشتیبانی از كسب و كارهای نوپا، استارت اپ ها و راه اندازی مراكز نوآوری شتاب می گیرد. توسعه این ایده های نو نقش مهمی در زندگی مردم دارند و كیفیت زندگی را ارتقا می دهد.منبع:

1399/01/23
20:28:50
5.0 از 5
3099
تگهای خبر: انرژی , توسعه , تولید , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
دوستان سایت نهایت علم
نهایت علم