نهایت علم elmend

تیم كوك برای فارغ التحصیلان دانشگاه اوهایو پیام ویدئویی فرستاد

تیم كوك برای فارغ التحصیلان دانشگاه اوهایو پیام ویدئویی فرستاد

نهایت علم: مدیرعامل شركت اپل، به صورت مجازی با دانشجویان در حال فارغ التحصیل دانشگاه ˮاوهایوˮ صحبت كرد و به آنها امیدواری داد.


به گزارش نهایت علم به نقل از ایسنا و به نقل از سی نت، در این ویدئو تیم کوک مدیرعامل اپل خطاب به دانشجویان دانشگاه اوهایو که امسال فارغ التحصیل می شوند، اظهار نمود: متاسفم که سال جاری به علت شیوع "کروناویروس" نتوانستید برای جشن فارغ التحصیلی خود کنار هم جمع شوید.
وی با ابراز خوشبینی به دانشجویان اظهار داشت که بعد از ترک دانشگاه می توانند به چالش های پیش روی خود چیره شوند.
مقامات دانشگاه اوهایو در تاریخ سه آوریل سالجاری برنامه هایی را برای برگزاری جشن فارغ التحصیلی به صورت مجازی عرضه دادند تا بدین سان طرح "فاصله گذاری اجتماعی" میان فارغ التحصیلان رعایت شود.
وی با اشاره به افرادی که در زمان شیوع آنفلوانزای اسپانیایی در سال ۱۹۱۸ میلادی زندگی می کردند، اظهار داشت: زمانی که داخل قاب تصویر هستید، نمی توانید کل عکس را ببینید. اما من امیدوارم که شما این شرایط غیرمعمول را نشانی از افتخار بدانید.
کوک اظهار داشت: آن دسته از افرادی که چالش های تاریخ را با قلبی باز با چشم خود می بینند، کسانی هستند که بیشترین تأثیر را در زندگی دیگران می گذارند. در هر عصری زندگی روش ناامیدکننده ای دارد تا به ما یادآور شود ما تنها نویسنده داستان زندگی خود نیستیم.
وی ادامه داد: ما باید اعتبار خویش را با یک همراه خودخواه به نام "پیش آمدها"، به اشتراک بگذاریم. زمانی که برنامه های درخشان زندگی ما به هم می ریزد، امید ما از بین می رود و تنها یک انتخاب برای ما باقی می ماند. در این شرایط ما می توانیم از دست رفتن چیزی را که شاید هیچ وقت به دست نمی آمد، ناسزا بگوییم و یا می توانیم قدران شرایط باشیم تا دنیای خویش را بازسازی نماییم.
مدیرعامل اپل در نهایت اظهار داشت: آن دسته از ما که بتوانند این زمان را به یاد آورند و ناراحتی ها و خستگی ها را به خاطر آورند، می توانند خویش را خوش شانس بدانند. چون که بسیاری دیگر احساس سختی و ترس خواهند کرد.
منبع:

1399/02/15
20:53:23
5.0 از 5
2915
تگهای خبر: دانش , شركت , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
نهایت علم