نهایت علم elmend

مهلت ارسال آثار به مسابقه دانش آموزی نور تمدید گردید

مهلت ارسال آثار به مسابقه دانش آموزی نور تمدید گردید

نهایت علم: مهلت ارسال آثار به مسابقه دانش آموزی نور تا 31 مردادماه تمدید گردید.به گزارش نهایت علم به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد مصطفی(ص)، در امتداد ایجاد فرصت بیشتر برای ارائه آثار توسط دانش آموزان، مهلت ارسال آثار به چهارمین دوره مسابقه دانش آموزی نور؛ گرامیداشت پروفسور یاغی، تا ۳۱ مردادماه سال ۱۳۹۹ تمدید گردید.
از دیگر شرایط این دوره این است که در بخش راهنمای علمی که در سایت مسابقه معرفی شده است، ایده های متنوع علمی مربوط با موضوع مسابقه با در نظر گرفتن امکان اجرا در منزل، بطور مستمر و روزانه به دانش آموزان شرکت کننده معرفی می شود.
دانش آموزان می توانند تا اختتام مردادماه سال ۹۹ با مراجعه به سایت بنیاد مصطفی(ص) به بخش مسابقه دانش آموزی نور مراجعه نموده و در چارچوب گروه های دو یا سه نفره آثار علمی خودرا به صورت فیلم های ۶۰ ثانیه ای به دبیرخانه این مسابقه ارسال نمایند.
مسابقه دانش آموزی نور هر سال بعنوان یکی از رویدادهای بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) در حوزه دانش آموزی برگزار می گردد که هدف از برگزاری آن، ایفای نقش در انگیزش نسل نوجوان جهان اسلام، ایجاد افق های نوین در زمینه علم و فناوری و کمک به رشد استعدادهای درخشان است.
دوره چهارم مسابقه دانش آموزی نور؛ گرامیداشت پروفسور عمر یاغی، برگزیده جایزه مصطفی(ص) ۲۰۱۵، از مردادماه سال قبل شروع شد و موضوع این دوره از مسابقه ساخت فیلم های علمی کوتاه یک دقیقه ای از آزمایش هایی در مباحث مختلف ماده و انرژی است.


منبع:

1399/03/03
22:12:33
5.0 از 5
2417
تگهای خبر: انرژی , دانش , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
نهایت علم