نهایت علم elmend

توالت های آینده آزمایش مدفوع انجام می دهند!

توالت های آینده آزمایش مدفوع انجام می دهند!

به گزارش نهایت علم توالت های آینده مجهز به فناوری هوش مصنوعی خواهند بود و می توانند با اسكن مدفوع افراد بیماری های آنها را تشخیص دهند.


به گزارش نهایت علم به نقل از ایسنا، توالت های آینده بسیار هوشمند خواهند بود بطوریكه قادر به تجزیه و تحلیل مدفوع و ادرار افراد خواهند بود.
در آینده توالت های هوشمندی توسعه داده خواهند شد كه به آسانی می توانند با تجزیه و تحلیل مدفوع افراد مشكلاتی كه سلامتی آنها را به خطر می اندازد، شناسایی كنند.
شركتی به نام "میكرون"(Micron) می خواهد در آینده توالت های مجهز به فناوری هوش مصنوعی توسعه دهد كه به راحتی می توانند با آنالیز مدفوع افراد بیماری های آنها را تشخیص دهند.
توالت هوشمند مذكور قادر به انجام تجزیه و تحلیل مدفوع و ادرار خواهد بود كه این دو آزمایش دو مورد از آزمایشات متداول برای تعیین وضعیت سلامت یك فرد هستند.
تجزیه و تحلیل مدفوع برای تشخیص شرایط موثر بر دستگاه گوارش استفاده می شود. این شرایط می تواند شامل عفونت، جذب نامناسب مواد مغذی یا سرطان باشد. در همین حال، تجزیه و تحلیل ادرار می تواند بیماری های كلیوی، بیماری كبد و دیابت را در مراحل اولیه نشان دهد. تجزیه و تحلیل غلظت این تركیبات شیمیایی می تواند به تعیین اینكه آیا بیماری خطرناكی یك فرد را تهدید می كند یا خیر كمك نماید.
توالت های جدید می توانند مدفوع و ادرار افراد را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و علاوه بر آن این توالت ها می توانند به تلفن هوشمند یا تبلت كاربر متصل شوند تا اگر مورد مشكوكی بود به كاربران اطلاع داده شود.1398/07/07
18:57:29
5.0 از 5
4668
تگهای خبر: آنالیز , آینده , توسعه , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
نهایت علم