نهایت علم elmend

بیل گیتس می گوید تا بهار 2021 به حالت عادی برمی گردیم

بیل گیتس می گوید تا بهار 2021 به حالت عادی برمی گردیم

نهایت علم بیل گیتس می گوید تا بهار 2021 به حالت عادی برمی گردیم


به گزارش نهایت علم به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، "بیل گیتس" که در سال ۲۰۱۵ به ما نسبت به یک بیماری همه گیر اخطار داده بود، حالا در جدید ترین اظهارنظر خود در یک مصاحبه دیدگاه های امیدوار کننده ای عرضه کرده است.
این کارآفرین موفق می گوید که به اعتقاد وی به لطف واکسن هایی که به نظر می آید همگی موثر هستند، ایالات متحده تا بهار ۲۰۲۱ به حالت عادی برگردد.
با این وجود وی بر این باور است که پیش از اینکه همه چیز بهتر شود، چهار یا پنج ماه آینده واقعاً ترسناک به نظر می آید، مگر اینکه واقعاً بتوانیم رعایت کردن پروتکل های بهداشتی را دو برابر نماییم.
وی اظهار داشت: تأثیرگذارترین کاری که حالا مردم می توانند انجام دهند این است که آنچه[پروتکل های بهداشتی] را که به ما گفته شده مانند معاشرت کمتر با افراد و زدن ماسک در هر جایی که امکان دارد در معرض تماس با فردی خارج از خانه خود باشند، انجام دهند.
او همینطور اظهار داشت که عرضه واکسن های اعجاب انگیز به ما کمک می نماید تا در راه زندگی عادی خود قرار بگیریم و اظهار داشت که تا بهار آینده آمار دریافت کنندگان واکسن به اندازه کافی زیاد خواهد بود که اساسا در ایالات متحده شرایط آغاز به تغییر چشم گیر کند و ما به حالت عادی باز خواهیم گشت.
هفته گذشته انگلیس اعلام نمود که مقرر است واکسن کووید-۱۹ ابداعی شرکتهای "فایزر" و "بیونتک" را طی چند روز تایید کند، چون که نشان داده ۹۵ درصد در پیشگیری از شیوع کرونا موثر است. این کشور همینطور تصریح کرد که می خواهد نخستین واکسیناسیون را از هفتم دسامبر انجام دهد.
در ایالات متحده "اندرو کومو" فرماندار نیویورک روز چهارشنبه اظهار داشت که انتظار دارد تا ۱۵ دسامبر ۱۷۰ هزار نفر واکسینه شوند. "گیتس" هم در مصاحبه خود اذعان کرد که این جدول زمانی قابل دستیابی است.
منبع:

1399/09/15
22:49:37
5.0 از 5
821
تگهای خبر: آینده , شركت , فرم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
نهایت علم