نهایت علم elmend

دستیار صوتی الكسا تاریخ رویدادهای مهم را یادآوری می كند

دستیار صوتی الكسا تاریخ رویدادهای مهم را یادآوری می كند

به گزارش نهایت علم شرکت ˮآمازونˮ، دستیار صوتی ˮالکساˮ را به قابلیتی مجهز کرده است که می تواند تاریخ رویدادهای مهم را به کاربر خود یادآوری کند.


به گزارش نهایت علم به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شرکت "آمازون"(Amazon) می خواهد یادآوری رویدادهای مهم را به کار ساده ای تبدیل کند. این شرکت، دستیار صوتی خود معروف به "الکسا"(Alexa) را به قابلیتی معروف به "به من بگو چه زمانی"(tell me when) مجهز کرده است.
الکسا با داشتن این توانایی نه تنها به سوالات کاربر در مورد یک رویداد پاسخ می دهد، بلکه یک یادآوری را هم برای زمان وقوع آن تنظیم می کند. برای مثال اگر از الکسا بپرسید که مسابقه سالانه فوتبال آمریکایی معروف به "سوپربول" (Super Bowl) چه زمانی است، هم پاسخ سوال را می دهد و هم آن روز را یادآوری می کند.
کاربران می توانند از قابلیت "به من بگو چه زمانی"، برای یادآوری تاریخ پخش یک برنامه تلویزیونی، تعطیلات یا زمان دریافت ایمیل از مخاطبان خاص خود استفاده کنند. این توانایی هم اکنون فقط در دسترس کاربران الکسا در آمریکا قرار دارد.
این توانایی فقط بخشی از راهبرد بزرگ آمازون برای دریافتن منظور واقعی کاربر است. هدف آمازون از عرضه این توانایی، فقط پاسخ دادن به سوالات کاربر نیست، بلکه می خواهد کاربران را از دو بار پرسیدن نجات دهد.1399/10/22
14:57:37
0.0 از 5
1098
تگهای خبر: آمریكا , شركت , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
نهایت علم