نهایت علم elmend

فراخوان جایزه دانشمند جوان انسان و كره مسكون یونسكو منتشر گردید

فراخوان جایزه دانشمند جوان انسان و كره مسكون یونسكو منتشر گردید

به گزارش نهایت علم سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (UNESCO) برای جایزه با عنوان دانشمند جوان انسان و كره مسكون (MAB) فراخوان داده است.به گزارش نهایت علم به نقل از مركز همكاریهای علمی و بین المللی وزارت علوم، سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (UNESCO) برای جایزه با عنوان دانشمند جوان انسان و كره مسكون (MAB) فراخوان داده است. این جایزه به منظور تشویق دانشمندان جوان كشورهای در حال توسعه برای تحقیق در مورد مسائل در رابطه با ذخیره گاه های زیست كره و همینطور تبادل اطلاعات و تجربیات بین دانشمندان نسل جدید، است.
متقاضیان دریافت جایزه باید تا ۳۵سال سن داشته باشند و پروژه های بین بخشی در رابطه با ذخیره گاه های زیست كره را برای جایزه دانشمند جوان انسان و كره مسكون پیشنهاد دهند. این پروژه ها باید حداكثر تا مدت دو سال صورت گیرد. مبلغ این جایزه حدود ۵۰۰۰دلار است.
داوطلبان واجد شرایط تا هشتم آذرماه سال جاری فرصت دارند تا فرم تكمیل شده و رزومه خویش را به گروه علوم كمیسیون ملی یونسكو ایران به نشانی الكترونیكی sc.irunesco@gmail.com ارسال نمایند. علاقمندان می توانند برای دریافت فرم مربوطه به لینك https: //en.unesco.org/mab/awards#young-scientists رجوع كنند.


1398/07/22
18:50:56
5.0 از 5
4157
تگهای خبر: بین المللی , توسعه , دانش , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
نهایت علم