نهایت علم elmend

تائید ورود دومین محموله ترمینال های استارلینک به اوکراین

تائید ورود دومین محموله ترمینال های استارلینک به اوکراین

نهایت علم تائید ورود دومین محموله ترمینال های استارلینک به اوکراین


به گزارش نهایت علم به نقل از ایسنا و به نقل از تسلاراتی، " ایلان ماسک" نیز در این مورد بیان کرد که اسپیس ایکس علاوه بر ترمینال ها، آداپتورهایی را برای تامین برق دیش استارلینک به وسیله فندک خودرو، صفحه های خورشیدی، باتری و ژنراتور به اوکراین ارسال کرده است.
"فدوروف" در توییتر خود نوشت: دومین محموله استارلینک را دریافت کردم. "ایلان ماسک" بقولش عمل می کند. ممنونم که از اوکراین و صلح در سراسر جهان حمایت می کنید.
"فدوروف" در دستیابی به پایانه های استارلینک برای اوکراین نقشی اساسی داشته است، برای اینکه او مقامی بود که در ابتدا با "ایلان ماسک" در توییتر تماس گرفت تا بپرسد آیا این کشور می تواند تعدادی از سیستم های اینترنت ماهواره ای را دریافت کند یا خیر. "ماسک" در پاسخ اظهار داشت که سرویس استارلینک در اوکراین فعال گردیده است و تنها چند روز بعد، "فدوروف" عکسی از یک کامیون حامل ترمینال های استارلینک که به اوکراین رسیده بودند را منتشر نمود. پیش از ورود پایانه های استارلینک، ظاهراً اتصال اینترنت اوکراین مختل شده بود.
استارلینک برای کشور اوکراین بسیار مفید بوده است، برای اینکه به این کشور کمک کرده است باوجود جنگ مداوم با روسیه، به اینترنت متصل بماند. "ولدیمیر زلنسکی"، رییس جمهور این کشور اخیراً از ایلان ماسک به سبب "حمایت از اوکراین با حرف و عمل" تشکر کرد. "فدوروف" همین طور اشاره کرد که توانایی استارلینک برای متصل نگه داشتن مردم به اینترنت، جان افراد زیادی را نجات می دهد.
منبع:

1400/12/21
12:00:41
5.0 از 5
451
تگهای خبر: اینترنت , خودرو , سرویس , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دوستان سایت نهایت علم
نهایت علم