نهایت علم elmend

متا عمدی بودن حفره صوتی اینستاگرام را در بخش ریلز رد کرد

متا عمدی بودن حفره صوتی اینستاگرام را در بخش ریلز رد کرد

به گزارش نهایت علم، متا مالک اینستاگرام انکار کرد که به صورت عمدی صدای ویدیوهای بارگیری شده بخش ریلز را قطع کرده و این امر را به یک نقص فنی نسبت داد.به گزارش نهایت علم به نقل از انگجت، کاربران اینستاگرام می گویند هدف از این اقدام جلوگیری از انتقال فایل های ویدئویی مذکور به محیط برنامه تیک تاک بوده است. اما یکی از سخنگویان اینستاگرام یک «مشکل صوتی» را عامل این حادثه دانست و اظهار داشت: شرکت درحال رفع آنست.
برخی رسانه ها اواخر هفته قبل گزارش دادند کاربرانی که می خواهند حلقه های فیلم بخش ریلز اینستاگرام خودرا به یک برنامه دیگر مانند تیک تاک منتقل کنند، مجبور هستند ابتدا ویدئو را منتشر کنند و سپس دست به انتقال بزنند. برای اینکه در غیر این صورت خطر از دست رفتن صدای فایل های ویدئویی وجود دارد. تا مدتی قبل، کاربران اینستاگرام می توانستند با بهره گیری از ابزار ریلز یک ویدئو را فیلم برداری و ویرایش کنند و آنرا به محیط برنامه دیگری منتقل و منتشر کنند.
اگرچه متا امیدوار است امکانات بخش ریلز را به عنوان آینده اینستاگرام و فیسبوک ارائه کند، اما در عین حال در تلاش است تا با برنامه انتشار فایل های ویدئویی کوتاه تیک تاک نیز روبرو شود. افراد و مؤسسات مختلف اغلب ویدیو های بخش ریلز را به حساب های تیک تاک خود (یا برعکس) ارسال می کنند، به این معنا که اینستاگرام و فیسبوک دیگر مقصدهای انحصاری برای محتواهای مذکور نیستند.
تیک تاک به کاربران امکان می دهد به آسانی ویدیو های تولید شده در این پلت فرم را در فیسبوک و بخش ریلز اینستاگرام منتشر کنند، اما انجام معکوس این روند در پلت فرم های وابسته به شرکت متا نیازمند بارگذاری دستی ویدئو و سپس انتقال آنست. متا مدعی است این مشکل محدود به تعدادی کاربران آیفون بوده و در اسرع وقت برطرف می شود.

1401/05/29
10:30:38
5.0 از 5
350
تگهای خبر: آینده , پلت فرم , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
نهایت علم