نهایت علم elmend

عرضه سامانه هوشمند برای حسابداری و رصد امور مالی

عرضه سامانه هوشمند برای حسابداری و رصد امور مالی

نهایت علم: سیستم حسابداری و رصد امور مالی دستاورد یکی از شرکت های دانش بنیان است که امکان تعریف کدینگ 7 سطحی برای حساب ها و 3 سطح تفضیلی شناور را فراهم نموده است.


به گزارش نهایت علم به نقل از ایسنا، پویا کیهانی، عضو هیات مدیره این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: سیستم حسابداری عرضه شده از طرف این شرکت از مزایایی چون طبقه بندی کردن مراکز هزینه به کارهای مختلف برای قیمت تمام شده، قابلیت تفکیک حساب ها به پروژه های مختلف و ورود اطلاعات اسناد مالی به ساده ترین و سریع ترین روش بصورت ریالی و ارزی در سیستم، برخوردارست.
وی اظهار داشت: از طرف دیگر امکان صدور خودکار سند اختتامیه، افتتاحیه و بستن حساب ها، ثبت تصاویر ضمایم سند در اسناد حسابداری، امکان کنترل اسناد یادداشت و ثبت نشده و ابطال شده در این سیستم پیش بینی شده است. در این سیستم امکان تعریف کدینگ ۷ سطحی برای حساب ها و ۳ سطح تفضیلی شناور فراهم گشته است.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، کیهانی اشاره کرد: سیستم حسابداری امکان تهیه گزارش کامل از گردش چک های دریافتی یا پرداختی یک حساب یا مشتری، گزارش گردش و مانده حساب ها به تفکیک سر فصل های شناور، مراکز هزینه و پروژه ها، تهیه گزارشات تراز و صورت های مالی اساسی و گزارش مرور حساب ها در کلیه سطوح حساب از کل به جز یا جز به کل را فراهم می آورد.
بگفته وی تهیه گزارشات تجمیعی و مقایسه ای شعب، صدور سند دریافت و پرداخت و اختصاص دادن هر ردیف سند به مرکز مورد نظر و ثبت اتوماتیک عملیات صندوق بوسیله سیستم حسابداری ممکن شده است.
منبع:

1401/08/07
08:55:20
5.0 از 5
279
تگهای خبر: دانش , سیستم , شركت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
نهایت علم