نهایت علم elmend
رئیس پلیس راه راهور ناجا :

اجبار رانندگان شركت اتوبوسرانی به استفاده از شبیه ساز رانندگی

اجبار رانندگان شركت اتوبوسرانی به استفاده از شبیه ساز رانندگی

به گزارش نهایت علم رئیس پلیس راه راهور ناجا اظهار داشت: شركت اتوبوسرانی رانندگان خویش را موظف به گذراندن دوره آموزشی با شبیه ساز رانندگی كرده است.به گزارش نهایت علم به نقل از مهر، سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا امروز در حاشیه بازدید از شبیه ساز رانندگی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اقداماتی كه می تواند در جهت ارتقای ایمنی ترافیك كمك نماید، ایجاد بستر قوی برای جبران خطاهای انسانی است.
وی با اشاره به اینكه این خطاهای انسانی می تواند با ایجاد بسترهایی در جهت مدیریت، پایش و ساز و كارهایی كاهش پیدا كند، اظهار داشت: كنترل و هدایت وسایل نقلیه در مقیاس بزرگ همچون بخش های مهمی است كه باید میزان خطاهای انسانی در آن كاهش پیدا كند.
سردار حسینی با اشاره به دستگاه شبیه ساز رانندگی اظهار داشت: این دستگاه می تواند تأثیر بسزایی در كاهش خطاها هنگام رانندگی داشته باشد.
رئیس پلیس راهور ناجا افزود: هم اكنون رانندگان شركت اتوبوسرانی تهران الزاما موظفند پیش از رانندگی در سطح معابر دوره های آموزش را با شبیه ساز رانندگی بگذرانند.
وی تصریح كرد: استفاده از شبیه ساز رانندگی می تواند الگویی برای سایر بخش ها باشد كه از آن در جهت آموزش به رانندگان بهره ببرند.
سردار حسینی اظهار داشت: از نظر پلیس الزامی به استفاده از شبیه ساز وجود ندارد اما هم اكنون شركت اتوبوسرانی از شبیه ساز رانندگی به صورت الزامی استفاده می نماید.
وی خاطرنشان كرد: بدان معنا كه افراد باید دوره های آموزشی را با شبیه ساز بگذرانند و سپس در شركت اتوبوسرانی فعالیت كنند.

1398/10/12
23:54:41
5.0 از 5
3993
تگهای خبر: دانش , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
نهایت علم