نهایت علم elmend

انتقال متن های فیزیكی به كامپیوتر با گوگل لنز

انتقال متن های فیزیكی به كامپیوتر با گوگل لنز

نهایت علم: از این پس با بهره گیری از گوشی هوشمند و برنامه گوگل لنز می توانید متن های فیزیكی را كپی كرده و برای ویرایش به درون كامپیوتر خود منتقل كنید.به گزارش نهایت علم به نقل از دیجیتال ترندز، اپلیکیشن گوگل لنز از این پس مثل اسکنر جیبی شخصی عمل می کند و متن های واقعی نوشته شده بر روی کاغذ را کپی کرده و به محیط دیجیتال کامپیوتر منتقل می کند.
به روزرسانی جدید گوگل لنز که در تاریخ ۷ می انجام شده، کاربران را از تایپ مجدد مطالب نوشته شده بر روی کاغذ در محیط کامپیوتر بی نیاز می کند. این به روزرسانی استفاده از خدمات جستجوی گوگل پس از انتقال متون به کامپیوتر را هم تسهیل می کند و ترجمه آنها را نیز با بهره گیری از خدمات ترجمه گوگل امکان پذیر می سازد.
پیش از این گوگل لنز برای کپی کردن متون فیزیکی و ذخیره سازی آنها در گوشی هوشمند قابل استفاده بود. اما انتقال این متون به کامپیوتر های شخصی قابلیتی جدید و بی سابقه است. برنامه مورد اشاره که هم با اندروید و هم با آیفون سازگار است بوسیله دوربین گوشی عمل می کند.
برای دسترسی به این خدمات، پس از قرار دادن دوربین در مقابل متن مورد نظر باید قسمتی از آنرا انتخاب کنید و گزینه کپی و سپس کپی بر روی کامپیوتر را انتخاب کنید. سپس گوشی را در مقابل کامپیوتر بگیرید و از میان بر صفحه کلید برای انتقال متون استفاده کنید.


منبع:

1399/02/20
21:27:07
5.0 از 5
2842
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
نهایت علم