نهایت علم elmend
توسط آمازون؛

قاب عینك و انگشتر مجهز به دستیار صوتی رونمایی شدند

قاب عینك و انگشتر مجهز به دستیار صوتی رونمایی شدند

نهایت علم: آمازون از چند دستگاه هوشمند رونمایی كرده كه همه آنها مجهز به دستیار صوتی هوشمند الكسا هستند. این گجت ها عبارتند از یك قاب عینك هوشمند، هدفون بی سیم هوشمند و انگشتر هوشمند.


به گزارش نهایت علم به نقل از نیواطلس، آمازون از گجت های جدیدی رونمایی كرده است. در همین راستا این شركت از یك قاب عینك هوشمند رونمایی كرده است. این قاب عینك بسیار سادهEcho Frame نام دارد و مجهز به دستیار صوتی هوشمند الكسا است. این گجت هیچ نمایشگر یا دوربین خاصی ندارد اما بنظر می رسد آمازون برنامه های مختلفی برای قاب عینك هوشمند خود دارد. Eco Frame جهت استفاده روزمره ساخته شده و فرد می تواند با مراجعه به چشم پزشك، نمره عینك خودرا تعیین و شیشه گجت را تغییر دهد. در كنار دسته های عینك ۴ بلندگوی كوچك همراه دو میكروفون نصب شده اند. این تنظیمات به كاربر اجازه می دهد در هر موقعیتی از الكسا استفاده نماید. كاربر می تواند درمورد اخبار روز یا آدرس مكان خاصی از الكسا كمك بگیرد. علاوه برآن كاربر با كمك این قاب عینك می تواند با دستور صوتی یك چراغ هوشمند را روشن و حتی قرار ملاقاتی در تقویم خود مشخص نماید. در كنار این موارد قاب عینك هوشمند آمازون به موبایل متصل می شود و بدین سبب نوتیفیكیشن های آنرا نیز اعلام می كند. كاربر با لمس كردن یك پدلمسی كه در دسته راست عینك تعبیه شده، می تواند نوتیفیكیشن های موبایل خودرا گوش كند. همین طور یك خاصیت به نام «فیلترVIP» به كاربران اجازه می دهد نوتیفیكیشن های اپلیكیشن های پیامرسان دلخواه خودرا در قاب هوشمند عینك دریافت نمایند. آمازون در كنار این قاب عینك هوشمند از چند دستگاه دیگر نیز رونمایی نمود كه همگی مجهز به دستیار صوتی الكسا بودند. یكی از این محصولات هدفون های بی سیم Echo Buds هستند كه فناوری كاهش سروصدای شركت Bose در آنها به كار رفته است. عمر شارژ این هدفون بی سیم ۵ ساعت است و عمر شارژ قاب مخصوص آن نیز ۲۰ ساعت اعلام شده است. افراد می توانند با پرداخت ۱۳۰ دلار پیش سفارش برای این هدفون های بی سیم ثبت كنند.
یكی دیگر از محصولات جالب این شركت Echo Loop نام دارد كه در حقیقت یك حلقه هوشمند است. این حلقه به اینترنت متصل می شود و دارای دو میكروفون است. بدین سبب كاربر می تواند به الكسا متصل شود و دستورات صوتی به آن بدهد. این گجت نیز ۱۳۰ دلار قیمت گذاری شده است.
قیمت قاب عینك هوشمند آمازون نیز ۱۸۰ دلار اعلام شده است.


منبع:

1398/07/05
19:19:03
5.0 از 5
4173
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
نهایت علم