نهایت علم elmend

آغاز صدور گواهینامه رانندگی دیجیتال در كره جنوبی

آغاز صدور گواهینامه رانندگی دیجیتال در كره جنوبی

به گزارش نهایت علم شركت های مخابراتی كره جنوبی همزمان با شیوع كرونا و با هدف كاهش رفتن به مراكز دولتی، صدور گواهینامه های رانندگی دیجیتال را با همكاری یكدیگر شروع كرده اند.به گزارش نهایت علم به نقل از زد دی نت، گواهینامه های مورد اشاره که بر روی نمایشگرهای گوشی قابل مشاهده می باشد، متشکل از تصویر فرد، یک کد کیو آر و یک بارکد است.
اجرای این طرح ابتکار عملی مشترک از جانب شرکت های مخابراتی اس کی و کی تی، ال جی یو پلاس و هم اداره ملی پلیس کره جنوبی است. برنامه ریزی برای این کار نخستین بار در اکتبر سال قبل انجام شده بود.
کاربران برای صدور نسخه دیجیتال گواهینامه خود باید از اپلیکیشنی به نام PASS استفاده کنند که برای شناسایی هویت در زمان پرداخت های موبایلی طراحی شده است. پس از دریافت درخواست و بررسی آن توسط مقامات مربوطه به صورت دیجیتال، گواهینامه نهایی صادر شده و در محیط همین اپلیکیشن در دسترس قرار می گیرد.
برای پیشگیری از عکس برداری از این گواهینامه های دیجیتال و جعل آنها، یک لایه متحرک انیمیشن نامحسوس به سطح آنها اضافه شده است. همینطور گواهینامه های مورد اشاره بر روی تنها یک گوشی که به نام کاربر ثبت شده نمایش داده می شوند. هویت کاربران این گواهینامه ها به صورت آنی با اتصال به سرورهای پلیس قابل کنترل است.

1399/04/03
15:08:41
5.0 از 5
2716
تگهای خبر: شركت , كاربر , گواهینامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
نهایت علم