نهایت علم elmend

مشاغل كوچك بیشتر در معرض سرقت اطلاعات هستند

مشاغل كوچك بیشتر در معرض سرقت اطلاعات هستند

نهایت علم: نتایج یك بررسی علمی نشان میدهد هكرها علاقه زیادی به حمله به آدرس های ایمیل متعلق به كسب و كارهای كوچك دارند.به گزارش نهایت علم به نقل از آسین ایج، هکرها سرقت اطلاعات از ایمیل شرکت های کوچک و تا حدی متوسط را به حمله به ایمیل های شرکت های بزرگ ترجیح می دهند. برای اینکه شرکت های کوچک و متوسط معمولاً از خدمات رایگان ایمیل استفاده می نمایند و دامنه اختصاصی و خاص خودرا به این منظور طراحی نمی کنند.
تحقیقات پلیس هند در مورد جرایم سایبری در این کشور نشان میدهد کوشش برای نفوذ به آدرس های ایمیل متعلق به کسب و کارها در این کشور روز به روز درحال افزایش است و دامنه های رایگان و عمومی که توسط کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرند بیشتر از دامنه های اختصاصی شرکت ها در معرض خطر هستند. برای اینکه دامنه های اختصاصی ایمیل امنیت بیشتری دارند.
در عین حال کسب و کارهای کوچک و متوسط از بودجه کافی برای اختصاص آدرس ایمیل برخوردار نیستند و از همین رو به استفاده از خدمات عمومی و رایگان ایمیل روی می آورند و از همین طریق امنیت خودرا به خطر می اندازند.
حملات مورد اشاره معمولاً با هدف سرقت اطلاعات مالی و بانکی صاحبان کسب و کارها صورت می گیرد و گاهی منجر به افشای داده های شرکت ها و افراد ثالث نیز می شود. پس لازم است شرکت های کوچک و متوسط نیز با صرف هزینه ای اندک از خدمات ایمیل اختصاصی خود استفاده کنند.


منبع:

1399/04/10
23:36:49
5.0 از 5
2529
تگهای خبر: تحقیقات , خدمات , شركت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
دوستان سایت نهایت علم
نهایت علم